+977-01-6632871
balbalika2045@gmail.com

स्वागतम !

यहाँहरु सबैलाई यस बालबालिक ईंग्लिश सेकेन्डरी स्कुलको वेबसाईटमा स्वागत छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

एस.ई.ई. २०७६ मा उत्रिन्न बिधार्थीहरुलाई शुभकामनाएस.ई.ई. २०७६ मा उत्रिन्न बिधार्थीहरुलाई शुभकामना

एस.ई.ई. २०७६ मा सहभागि सबै विद्यार्थी भाइ-बहिनीहरूलाई बधाई तथा उज्ज्वल भविष्यको शुभकामना, साथै मिहिनेत गर्नुहुने सबै शिक्षक शिक्षिकाहरुलाई बधाई ! एस.ई.ई. २०७६ मा सहभागि विद्यार्थीहरू बिनु बोडेल B+दिया ढुङेल A+होम बहादुर मगर A+जुना

सुचना ! सुचना !! सुचना !!!सुचना ! सुचना !! सुचना !!!

आदरणिय अभिभाबक ज्युहरु एबम बिद्यार्थी भाइबहिनीहरु; भनिन्छ जीवन प्रकृतिको अधिनमा छ, प्रकृति समयको अधिनमा । त्यसैले समयलाई नै अस्तित्वको मेरुदण्ड मानिन्छ । समयको सापेक्षता अनुरुप मनुष्यको मन र बुद्धिलाई विवेकरुपी चालकद्धारा